La Cala Mijas Playa Club Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 100 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Deze gesitueerde in La Cala De Mijas La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas bevindt zich op 5-minuten loopafstand van de Batterijtoren van Cala del Moral en biedt gemakkelijk toegang tot attracties in de omgeving.

    Dit vakantiehuis heeft een welgelegen locatie op 6 km van het Aquamijas en ligt ook vrij dicht bij het Playa de la Butibamba. Natuurliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van het Sohail Kasteel van Fuengirola, binnen 15 minuten rijden. Andere toeristische attracties in de omgeving zijn onder andere de Uitkijktoren van Cala de Mijas, gelegen op 250 meter afstand.

    De villa kijkt ook uit over de zee.

    De woning beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een oven en keukengerei zodat je de mogelijkheid hebt om te koken. Olivia's La Cala serveert Mediterrane specialiteiten en ligt op 250 meter afstand. Dankzij La Cala de Mijas bushalte, op 5 minuten loopafstand van La Cala Mijas Playa Club Villa, kunnen gasten gemakkelijk La Cala De Mijas verkennen. Een reeks activiteiten, zoals wandelen, wordt ter plaatse geregeld.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerVFT/MA/74354

    Kameropties bij La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas

    De villa kijkt ook uit over de zee.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas Kamer foto La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas Kamer foto La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas Kamer foto La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas Kamer foto La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas Kamer foto La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas Kamer foto La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas Kamer foto La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas Kamer foto La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas Kamer foto La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas Kamer foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 100 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van strand La Cala Mijas Playa Club Villa?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk de Uitkijktoren van Cala de Mijas bereiken, gelegen slechts 250 meter van strand La Cala Mijas Playa Club Villa, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals het Centro Cultural de la Cala de Mijas, gelegen op 5 minuten lopen ervandaan.
    • Is er een keuken aanwezig in strand La Cala Mijas Playa Club Villa?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een waterkoker, een oven en keukengerei, is beschikbaar in strand La Cala Mijas Playa Club Villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van La Cala Mijas Playa Club Villa?
      Gasten van La Cala Mijas Playa Club Villa kunnen onder andere de Calanova Golf Club (3 km), de Fuengirola Moskee 6) en het Castillo Sohail 7) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Cala Mijas Playa Club Villa La Cala De Mijas